GA/GA+ Serisi Ürünler

GA/GA+ Serisi Ürünler

VERİMLİLİK İÇİN TASARLANMIŞ YAĞ ENJEKSİYONLU VİDALI KOMPRESÖRLER

GA – GA + Serisi Kompresörler

GA yağ enjeksiyonlu vidalı kompresörlerimiz sektördeki en yüksek performansını, esnek çalışma imkanını, yüksek üretkenliği ve düşük enerji maliyetlerini sunar. Geniş kompresör ürün serisi, özel ihtiyaçlarınıza mükemmel uyum sağlayan hava çözümünü bulmanızı sağlar. En zorlu ortamlarda bile sürekli çalışabilecek şekilde geliştirilen GA ve GA+ serisi kompresörlerimiz, üretiminizin verimli bir şekilde devam etmesini sağlar.

 

Yağ enjeksiyonlu vidalı hava kompresörlerinin bileşenleri şirket içinde dikkatle tasarlanmıştır. Böylelikle kayıplar ve basınç düşüşleri en aza indirilerek en yüksek kompresör paket verimi sağlanır. Hava kompresöründe ayrıca en zorlu ortamlarda ve çalışma koşullarında çalışmayı garanti etmek için güvenilir bileşenler kullanılmıştır. Vidalı teknolojilerimizi kullanarak güvenilir ve verimli bir kompresöre sahip olursunuz.  

Gelişmiş izleme sistemi

Çoğu üretim süreci değişken tüketim seviyeleri gerektirir. Bu da düşük hava talebi söz konusu olduğunda enerji israfına neden olur. Elektronikon® kontrol ünitesini kullanarak, enerjiyi optimize etmek ve maliyeti azaltmak için iki farklı ayar noktası arasında manuel veya otomatik olarak geçiş yapabilirsiniz.

Bunun yanı sıra gelişmiş algoritma, tahrik motorunu yalnızca gerektiğinde çalıştırır. Tahrik motorunun çalışma süresi en aza indirilirken istenen ayar noktası korunduğu için enerji tüketimi minimum seviyede tutulur.